Grupa Teraz
Paweł Krawcewicz - z wykształcenia lekarz medycyny, z zawodu trener, coach, konsultant.

Posiada certyfikat trenera psychologii praktycznej w biznesie, licencję oraz certyfikat Praktyka Programowania Neuro-Lingwistycznego oraz certyfikat Konsultanta Insights Discovery.

Paweł Krawcewicz

- z wykształcenia lekarz medycyny, z zawodu trener, coach, konsultant.

pawel.krawcewicz@grupateraz.pl

tel. +48 600 491 578

Z wykształcenia lekarz medycyny, z zawodu trener, coach, konsultant z ponad 15-letnim doświadczeniem menadżerskim i trenerskim zdobywanym w międzynarodowych koncernach farmaceutycznych. Obecnie partner w Konsorcjum szkoleniowo-doradczym Grupa Teraz.

W trakcie treningów, które prowadzi wykorzystuje szerokie doświadczenie trenerskie oraz wiedzę i umiejętności zdobyte podczas licznych szkoleń: Instructional Techniques for Trainers, Training Design, Facilitation Skills for Trainers, The Trainer as Internal Consultant, Train the Trainer – metodologia Sales Force Effectiveness, Situational Leadership, Coaching, Strategic Account Excellence, Komunikacja interpersonalna, Zarządzanie projektami, 7 Nawyków Skutecznego Działania.

Oprócz projektowania i prowadzenia różnorodnych szkoleń dla zespołów sprzedaży brał udział w dużych, interdyscyplinarnych projektach:

  • assessment/development centre dla przedstawicieli oraz kierowników regionalnych;
  • implementacja zmiany struktury organizacyjnej z przygotowaniem modeli kompetencyjnych nowych stanowisk;
  • wprowadzenie nowych modeli sprzedażowych i promocyjnych w branży farmaceutycznej.

Zaangażowany także w szkolenia dla lekarzy, koncentrujące się na efektywnym kontakcie z pacjentem, radzeniu sobie z „trudnym pacjentem” oraz motywowaniu pacjentów do zmiany zachowań zdrowotnych. Członek European Association for Communication in Healthcare.

Realizując projekty szkoleniowe preferuje podejście konsultacyjne, trzymając się jednocześnie jednej z zasad Alberta Einsteina „Wszystko powinno być tak proste, jak to tylko możliwe, ale nie prostsze”. Dzięki temu szkolenia dostoswane są do realnych potrzeb uczestników, a nabyte umiejętności możliwe do zastosowania już następnego dnia po treningu.

Paweł Krawcewicz - z wykształcenia lekarz medycyny, z zawodu trener, coach, konsultant.
Paweł Krawcewicz | Grupa teraz